Registrace

Registrace je u nás vytvořena našim pacientkám pro zkvalitnění přístupu k informacím nejem o porodnictví (reprodukční medicína, rizikové těhotenství, fyziologické těhotenství, porod, šestinedělí, novorozenec, kojení, pupečníková krev, zákony), gynekologii (menstruační cyklus, fyziologické procesy a vývoj, nádory, nemoci prsu, operační výkony, centrum onkologické prevence, ambulantní péče, zákony) a ambulantní péči (termín další kontroly, výsledky laboratoří, výsledky onkologické cytologie závěry a doporučení).

Pacientky mohou využívat kontaktu obou lékařů a sestry nejen telefonicky, dopisem, ale i v elektronické podobě. Většina dokumentace a poskytovaných materiálů je vedena v digitální podobě pro vaši lepší dostupnost a manipulaci s nimi.

Vzhledem k výraznějším nárokům pacientek na vybavení, kvalitu prostředí a komfortu péče je kapacita pacientek omezená tak, aby nedocházelo k dlouhým čekacím a objednacím lhůtám, aby pacientka měla dostatek času na konzultaci a návštěva naší ambulance byla příjemná, nikoli stresující záležitostí.

Registrace není povinná, je u nás zavedena pro zlepšení kvality a dostupnosti informací !